Розклад індивідуальних занять 2019 - 2020

Розклад індивідуальних занять на 2019 - 2020 навчальний рік

І півріччя

День

Час початку заняття

Назва дисципліни

Викладач

Аудиторія

І семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 111 «Математика

Вівторок

14:00

ДВА.06.03 Гомологічна алгебра

Дрозд Ю.А.

229

Четвер

15:00

ННД.02 Математичні студії

Бойко В.М.

216

Пятниця

17:00

ДВА.01.13 Вибрані питання функціонального аналізу

Романюк В.С.

302

І семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 113 «Прикладна математика»

Вівторок

15:00

ДВІ.07.01 Математичні моделі та методи в природничих науках

Тимоха О.М.

410

Пятниця

12:00

ДВІ.07.02 Обчислювальні методи в сучасних наукових дослідженнях

Голуб А.П.

211

І семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 111 «Математика»

Понеділок

14:00

ДВА.02.05 Геометрична динаміка систем з дискретним часом

Покутний О.О.

315

Вівторок

14:00

ДВА.03.01 Групові методи інтегрування диференціальних рівнянь

Бойко В.М.

216

Вівторок

15:30

ДВА.01.14 Теорія раціональної апроксимації

Голуб А.П.

211

І семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Четвер

15:30

ДВА.08.03 Математичні моделі нелінійної динаміки тіл з рідиною

Тимоха О.М.

410

І семестр, 3-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Середа

13:00

ДВА.08.01 Сучасні проблеми стійкості та якості систем керування

Мазко О.Г.

416

ІІ півріччя

ІІ семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 111 «Математика

Четвер

15:00

ННД.02 Математичні студії

Бойко В.М.

216

Четвер

16:00

ДВА.06.04 Похідні категорії та їх застосування

Любашенко В.В.

204

ІІ семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 113 «Прикладна математика»

Вівторок

15:00

ДВІ.07.01 Математичні моделі та методи в природничих науках

Тимоха О.М.

410

Пятниця

12:00

ДВІ.07.02 Обчислювальні методи в сучасних наукових дослідженнях

Василик В.Б.

412

ІІ семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 111 «Математика»

Понеділок

14:00

ДВА.02.06 Крайові задачі для операторно-диференціальних рівнянь

Покутний О.О.

315

Вівторок

14:00

ДВА.03.03 Суперсиметрія та суперінтегровність рівнянь математичної фізики

Нікітін А.Г.

216

Четвер

14:00

ДВА.03.02 Алгебраїчні методи математичної фізики

Бойко В.М.

216

П’ятниця

15:30

ДВА.01.16 Класична проблема моментів та узагальнені моментні зображення

Голуб А.П.

211

ІІ семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Пятниця

14:00

ДВА.08.05 Проекційні методи математичної фізики

Тимоха О.М.

410



Comments