Розклад занять 2019 - 2020

Розклад занять на  2019 - 2020 навчальний рік

І півріччя

День

Час

Назва дисципліни

Викладач

Аудиторія

І семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 111 «Математика», 113 «Прикладна математика»

Понеділок

09:00-13:00

ННД.01 Іноземна мова

Калюжна В.В.

208

Понеділок

13:30-15:00

ННД.02 Математичні студії

Бойко В.М.

208

Середа

11:00-13:00

ННД.03 Філософія

Рижко В.А.


Четвер

09:00-13:00

ННД.01 Іноземна мова

Калюжна В.В.

208

І семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 111 «Математика

Вівторок

12:00-13:30

ДВА.06.03 Гомологічна алгебра

Дрозд Ю.А.

229

Пятниця

15:00-16:30

ДВА.01.13 Вибрані питання функціонального аналізу

Романюк В.С.

302

І семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 113 «Прикладна математика»

Вівторок

12:00-15:00

ДВІ.07.01 Математичні моделі та методи в природничих науках

Тимоха О.М.

410

Пятниця

09:00-12:00

ДВІ.07.02 Обчислювальні методи в сучасних наукових дослідженнях

Голуб А.П.

211

І семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 111 «Математика»

Понеділок

12:00-13:30

ДВА.02.05 Геометрична динаміка систем з дискретним часом

Покутний О.О.

315

Вівторок

12.00-13:30

ДВА.03.01 Групові методи інтегрування диференціальних рівнянь

Бойко В.М.

216

Вівторок

12:00-15:00

ДВА.07.07 Теорія раціональної апроксимації

Голуб А.П.

211

Середа

11:00-13:00

ДВА.04.03 Алгебраїчна топологія

Полулях Є.О.

204

І семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Четвер

12:00-15:00

ДВА.08.03 Математичні моделі нелінійної динаміки тіл з рідиною

Тимоха О.М.

410

І семестр, 3-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Середа

11:00-12:30

ДВА.08.01 Сучасні проблеми стійкості та якості систем керування

Мазко О.Г.

416

 

ІІ півріччя

День

Час

Назва дисципліни

Викладач

Аудиторія

ІІ семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 111 «Математика», 113 «Прикладна математика»

Понеділок

09:00-13:00

ННД.01 Іноземна мова

Калюжна В.В.

208

Понеділок

13:30-15:00

ННД.02 Математичні студії

Бойко В.М.

208

Середа

11:00-13:00

ННД.03 Філософія

Рижко В.А.


Четвер

09:00-13:00

ННД.01 Іноземна мова

Калюжна В.В.

208

ІІ семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 111 «Математика

Четвер

14:30-16:00

ДВА.06.04 Похідні категорії та їх застосування

Любашенко В.В.

204

Пятниця

15:00-16:30

ДВА.01.04 Наближення періодичних функцій тригонометричними поліномами

Романюк В.С.

302

ІІ семестр, 1-й рік навчання, спеціальності 113 «Прикладна математика»

Вівторок

12:00-15:00

ДВІ.07.01 Математичні моделі та методи в природничих науках

Тимоха О.М.

415

Пятниця

09:00-12:00

ДВІ.07.02 Обчислювальні методи в сучасних наукових дослідженнях

Василик В.Б.

414

ІІ семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 111 «Математика»

Понеділок

12:00-13:30

ДВА.02.06 Крайові задачі для операторно-диференціальних рівнянь

Покутний О.О.

315

Вівторок

12.00-13:30

ДВА.03.03 Суперсиметрія та суперінтегровність рівнянь математичної фізики

Нікітін А.Г.

216

Середа

11:00-13:00

ДВА.04.02 Диференціальна топологія

Полулях Є.О.

204

Четвер

12.00-13:30

ДВА.03.02 Алгебраїчні методи математичної фізики

Бойко В.М.

216

П’ятниця

12:00-15:00

ДВА.07.09 Класична проблема моментів та узагальнені моментні зображення

Голуб А.П.

211

ІІ семестр, 2-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Пятниця

15:00-18:00

ДВА.08.05 Проекційні методи математичної фізики

Тимоха О.М.

415

ІІ семестр, 3-й рік навчання, спеціальність 113 «Прикладна математика»

Середа

11:00-12:30

ДВА.08.02 Матричні методи стабілізації динамічних систем

Мазко О.Г.

416

Comments